כתבו חוות דעת על גן שבתאי- חינוך מיוחד

אמא, אבא - קבלו הזדמנות להשפיע!

כתבו חוות דעת על גן הילדים של ילדכם, שתפו בחוויות ועיזרו
להורים באזור מגוריכם לבחור את הגן הנכון ביותר עבור ילדיהם :)

מעולה
טוב מאד
טוב
טעון שיפור
לא טוב
1. איך הצוות:
מעולה
טוב מאד
טוב
טעון שיפור
לא טוב
2. מבנה הגן והחצר:
מעולה
טוב מאד
טוב
טעון שיפור
לא טוב
3. נקיון:
מעולה
טוב מאד
טוב
טעון שיפור
לא טוב
4. תזונה:
מעולה
טוב מאד
טוב
טעון שיפור
לא טוב
5. ניהול הגן:
 • כללי כתיבה באתר
  אתר "בדרך לגן" מעודד את הגולשים לשתף רשמים אישיים המבוססים על ניסיונם האישי ביחס לגני ילדים, וזאת בדרך נאותה והוגנת, ללא התלהמות, מניפולציה או כל התבטאות קיצונית.
  אין לכתוב דברי לשון הרע, דברים העלולים לפגוע בפרטיות של אדם כלשהו או להפר כל הוראת חוק אחרת.
  יש להימנע מפרסום שמועות, ואמירות שאינן מבוססות על ידיעה אישית והכרת מלוא העובדות הרלוונטיות באופן ישיר.
  אין לחזור ולפרסם חוות דעת על גן מסוים יותר מפעם אחת.
  חל איסור לנקוב בשמות של אנשים, ובמיוחד באופן שעלול לזהות קטינים.
  כמו כן, חל איסור לפרסם פרטי התקשרות או לרשום תכנים הכוללים תוכן פרסומי.
  מובהר כי האחריות לפרסום חוות הדעת היא כולה של הגולש בלבד, על כל הנובע מכך.
 • מי אנחנו?
  בדרך לגן נולד... בדרך לגן הילדים! נעים להכיר, בדרך לגן, האתר שמרכז במקום אחד את כל מה שהורים צריכים לדעת כדי למצוא את גן הילדים הנכון ביותר עבור הקטנטנים שלהם. אתר בדרך לגן מציג מיפוי ארצי לגני ילדים, משפחתונים, פעוטונים, מעונות יום וגני עירייה לצד חוות דעת, המלצות הורים ותוצאות סקר להיבטים חשובים בגן הילדים. חפשו גן ילדים לפי כתובת או שם הגן, קראו המלצות אמיתיות של הורים ומידע חיוני אודות הגן, צפו בסיור וירטואלי ותמונות וצרו קשר עם הגן.

  אז שנתחיל? יש כאן את כל מה שאתם צריכים לדעת בדרך לגן הילדים.

  לחץ לסרטון הסבר
 • איך מוסיפים חוות דעת?
  בקלות ובפשטות! לוחצים על הוספת חוות דעת בתפריט או בעמוד גן. ממלאים את כל הפרטים (באיזה שנים הילד/ה היו בגן, מי כותב את חוות הדעת אמא/אבא, סקר אודות הגן וחוות דעת מילולית) בסיום לחצו על שלח. שימו לב, כדי שחוות הדעת שכתבתם תעלה לאתר עליכם לאמת את זהותכם באמצעות חשבון פייסבוק פעיל.
 • האם אפשר לכתוב חוות דעת אנונימיות?
  לא, אבל באפשרותכם למלא בדף הוספת חוות דעת את הסקר אודות הגן. מילוי סקר ללא כתיבת חוות דעת מילולית הינו אנונימי. בדף הגן לא יוצגו הפרטים שלכם. שימו לב כי עליכם להתחבר עם חשבון פייסבוק פעיל על מנת שתוצאות הסקר שמיליאתם יפורסמו. אימות זה מול המערכת בלבד ופרטיכם לא יוצגו בעמוד הגן.
 • כיצד חוות הדעת מוצגות בעמוד גן?
  בסיום כתיבת חוות דעת והתחברות לחשבון פייסבוק פעיל, חוות דעתך תפורסם באתר. לצד חוות הדעת יוצג שמך ותמונת הפרופיל כפי שמופיע בחשבון הפייסבוק. במידה ומילאת רק סקר, פרטים אלו לא יוצגו בעמוד הגן.
 • למה צריך להתחבר לחשבון פייסבוק כדי שחוות הדעת תפורסם?
  אנחנו מאמינים בשקיפות ורוצים לאפשר להורים המחפשים גן ילדים עבור הקטנטנים שלהם לקרוא חוות דעת שנכתבו על ידי הורים מהגן. אימות חוות דעת באמצעות חשבון פייסבוק פעיל מאפשר שקיפות, הורים יכולים לקרוא חוות דעת ולראות מי כתב אותן, אולי אפילו לגלות שהם מכירים את מי שכתב את חוות הדעת מהשכונה, מהלימודים או מהגינה הקהילתית וליצור עימו קשר.
 • האם ניתן לפרסם חוות דעת ביקורתיות על התנהלותו של גן מסוים?
  אין מניעה לפרסם חוות דעת שיש בה ביקורת על התנהלותו של גן מסוים, אך זאת בתנאי שהפרסום עולה בקנה אחד עם כללי הכתיבה של האתר: אתר "בדרך לגן" מעודד את הגולשים לשתף רשמים אישיים המבוססים על ניסיונם האישי ביחס לגני ילדים, וזאת בדרך נאותה והוגנת, ללא התלהמות, מניפולציה או כל התבטאות קיצונית. אין לכתוב דברי לשון הרע, דברים העלולים לפגוע בפרטיות של אדם כלשהו או להפר כל הוראת חוק אחרת. יש להימנע מפרסום שמועות, ואמירות שאינן מבוססות על ידיעה אישית והכרת מלוא העובדות הרלוונטיות באופן ישיר. אין לחזור ולפרסם חוות דעת על גן מסוים יותר מפעם אחת. חל איסור לנקוב בשמות של אנשים, ובמיוחד באופן שעלול לזהות קטינים. כמו כן, חל איסור לפרסם פרטי התקשרות או לרשום תכנים הכוללים תוכן פרסומי. מובהר כי האחריות לפרסום חוות הדעת היא כולה של הגולש בלבד, על כל הנובע מכך.
 • לשאלות ותשובות על כתיבת חוות דעת
אמא/אבא יקרים, נשמח שתשתפו את דעתכם האישית על הגן:
אני מאשר/ת שחוות דעת זו מבוססת על החוויה האישית שלי עם הגן וכי אני אחראי/ת לנכונות המידע והפרטים שמסרתי במסגרתה. לפרטים נוספים ראו תקנון האתר וכללי כתיבה באתר.
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים ודיוור פרסומות מהאתר